BUKOVANSKÁ CHALOUPKA

Dovolená vašich snů

Zpomalte své každodenní tempo a přijeďte si odpočinout do vinařského regionu jižní Moravy. Čeká vás stylový venkovský domek, opravený s pokorou a péčí k místu, tradici a kráse.

Objevte více

Domek je malý, zato útulný. Celý jej budete mít sami pro sebe. Místo je ideální pro lidi, kteří si chtějí odpočinout, načerpat novou energii nebo si udělat romantický víkend.

Na své si přijdou i milovníci kultury, přírody a welness. V okolí se nachází bezpočet zajímavých turistických cílů a krásných cyklostezek.

Pohodové welness

V zimě nebo v létě, saunování nás baví. Na střeše domu se nachází malá sauna, která je vyrobená prastarou japonskou metodou Shou-sugi-ban opalovaného dřeva. Vypněte tedy své mobilní telefony, přijeďte se prohřát a užít si zasloužené volno. Do sauny dojdete pohodlně v bačkůrkách.

 

Osvěžení v bazénu

Nejen krásná příroda, bohatá kultura nebo výborné víno. Pro jižní Moravu je také typicé krásné a teplé počasí. V těchto teplých dnech jistě oceníte náš malý bazén na střešní terase (2 x 1,5 m), ve kterém se můžete příjemně osvěžit.

Degustace vína

Jižní Morava je typická svou nabídkou kvalitních vín. Náš domek se navíc nachází v malé sklepní uličce, a tak se můžete směle pustit do ochutnávání lokálního vína. 

Doporučujeme domluvit si prohlídku s řízenou degustací v jednom ze sousedních sklípků. V případě zájmu nás kontaktujte, rádi vám poradíme více.

Covidové opatření

 Dbáme nařízení vlády a žádáme naše hosty, aby v termínu pobytu dodržovali aktuální pravidla o bezinfekčnosti.

Objevte více

UBYTOVÁNÍ

KAM NA VÝLET

REZERVACE

 

FOTO: SOFIA K.SÀMANN FOTO, ALEX.SHOOTS.BUILDINGS